• Ziņu mix

Teamsport.lv

Jaunākais un labākais

Šoreiz mūsu regbistiem jāsamierinās ar ceturto vietu

Sestdien, 8. oktobrī, tika aizvadītas izšķirīgās spēles Latvijas Virslīgas čempionātā klasiskajā regbijā. Abas spēles – gan par bronzas, gan zelta medaļām bija sīvas un aizraujošas, uzvarētājus nosakot pēdējās sekundēs.

„LMT/Eži” – „Ovāls/Jūrmala” 15:13 (10:3)

Bronzas spēle iesākās ar „Adataiņu” iniciatīvu. Elvis Siliņš ar piezemējumu un Mārtiņš Bokišs ar precīzu realizācijas sitienu izvirzīja „LMT/Ežus” vadībā ar 7:0. Turpinājumā Mihails Tumins pēc precīza soda sitiena panāca 3:7. Tomēr pirmā puslaika galotnē vēl trīs punktus pēc Bokiša precīza soda sitiena guva „Eži”. 10:3, tā arī noslēdzās pirmais puslaiks.

Mača otrajā daļā vēl piecus punktus guva „LMT/Eži” – sekmīgs bija Oskara Daugavvanaga-Vanaga uzbrukums, panākot jau 15:3. Tiesa, laikam ritot uz spēles beigu daļu, Tumins ar precīzu soda sitienu samazināja starpību līdz 6:15. Pēc brīža vēl piecus punktus atguva „Ovāls/Jūrmala” spēlētājs Kaspars Jakušs, bet pēc precīza Tumina realizācijas sitiena rezultāta starpība kļuva gandrīz līdzīga – 15:13. Taču tas arī šai spēlei diemžēl bija punkts.

„Ovāls/Jūrmala” galvenais treneris Vladimirs Ņikonovs:

– Mūsu puiši izrādīja lielu vēlēšanos spēlēt, bet pietrūka disciplīnas. Man gan mūsu sniegums patika. „LMT/Eži” izrādījās nedaudz stiprāki. Ja būtu sasniegta disciplīna, sevišķi laukuma centra daļā, mēs varētu cīnīties arī par uzvaru!

Aktīvā pozīcija: RK "Ovāls" Virsraksti Šoreiz mūsu regbistiem jāsamierinās ar ceturto vietu